Sıkça Sorulan Sorular

Vegusta Sistemi

Ne kadar sürelik paket almalıyım?


Senin için Vegusta paketlerini 3 gruba ayırdık. Bu paketlerden birini seçebilir, isteğine göre, paket detaylarından hafta sonu dahil veya hariç olarak sipariş verebilirsin.
Teslimat nasıl yapılıyor?


Pazar günleri hariç haftanın 6 günü, istediğin adrese ve belirlediğin saat aralığında paketini günlük olarak getiriyoruz. Haftada 7 gün servis almak istersen cumartesi günleri sana 2 günlük yani pazar gününün de içinde olduğu bir paket teslim ediyoruz.
Teslimat saatleri nedir?


Sabah 07:00 ve 10:30 arası paketini kapına getiriyor ve temassız bir şekilde teslim ediyoruz. Eğer özel istediğiniz bir saat varsa lütfen canlı sohbetimizden bizimle iletişime geçin.
Benim istediğim adrese gönderiyor musunuz nasıl öğrenebilirim?


Sipariş verirken posta kodunu girdiğinde sistem adresinin gönderim alanımızda olduğunu otomatik kontrol edecektir. İstanbul sınırları içerisinde çoğu ilçeye paket gönderebiliyoruz. Çok yakında diğer şehirlere de paket gönderimi yapacağız. Tuzla, Çatalca, Silivri, Büyük Çekmece, Arnavutköy, Şile ilçelerine gönderim yapamıyoruz.
Satın alımı yaptım. İlk paketim ne zaman gelecek?


Satın alım yaptıktan 2 gün sonra paketini kapına getireceğiz. Değişiklik, durdurma veya başka bir konuda aklına bir şey takılırsa canlı sohmetimizden her zaman destek alabilirsin.
Önceden belirlediğim teslimat saatlerimi nasıl değiştirebilirim?


Teslimat saatlerimiz hafta içi sabah 7:30 ile 10:00, cumartesi sabah 8:30 ile 11:00 arasındadır.
Şehir dışına çıkarsam ya da adres değiştirirsem paketlerim ne olacak?


Böyle bir durumda en az 2 gün önceden bize canlı sohbet üzerinden ulaşırsan konuyla ilgili sana yardımcı olacağız.
Menülerde sevmediğim/ yiyemediğim bir besin varsa ne yapmalıyım?


Menülerimiz standarttır ve vegan beslenen bir kişinin günlük tüketmesi gereken besin değerleri baz alınarak hazırlanır.
Vegan beslenme nedir?


Öğünlerinde hiçbir hayvansal gıdaya (et, süt, yumurta vb.) yer vermemek ve bunlar yerine bitki-bazlı beslenmeyi tercih etmektir.
Neden vegan beslenmeliyim?


Her şeyden önce doğru vegan beslenmek sağlıklıdır. Vegan beslenerek hayvan sömürüsüne, kişisel olarak dur demiş olursun. Doğaya ve dünyamıza bir hayli zarar veren hayvan endüstrisiyle arana mesafe koyarsın. Kendini çok daha iyi, hafif ve huzurlu hissedersin. Vegan beslenirsen hem bedensel hem de duygusal olarak için rahat eder.
Paketleri herhangi bir adrese gönderebiliyor musunuz?


İstanbul sınırları içerisinde çoğu ilçeye paket gönderebiliyoruz. Çok yakında diğer şehirlere de paket gönderimi yapacağız. Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Arnavutköy, Şile ilçelerine gönderim yapamıyoruz.
Bana gelen yemekleri tüketmeden önce nasıl bir yol izlemeliyim?


Menülerdeki çoğu yemek soğuk olarak tüketilebiliyor. Sıcak yemeyi tercih etmen durumunda kendi kabı ile mikrodalga fırında, fırına dayanıklı bir kap ile normal fırında veya tencere yardımıyla ocakta ya da benmari usulü ısıtabilirsin. Daha sonra tüketmeyi tercih edersen de buzdolabında veya buzlukta saklayabilirsin.

FAQ